Teknoloji

Citroën My Ami Buggy Ağustos’ta Türkiye’ye Geliyor

Citroën, mobilite dünyasının her alanına dokunan ve herkes için erişilebilir ulaşım sunmak için çalışan bir marka olarak biliniyor. Bu vizyonla 2020 yılı sonunda lansmanını yaptığı Citroën Ami, satışını tamamen online kanallardan gerçekleştiriyor. %100 elektrikliaraç olarak büyük ilgi gördü.

Citroën Ami, satıldığı tüm pazarlarda toplam 30.000’den fazla örnek teslim etti. Türkiye’de ise yaklaşık bir yılda 1.000 adeti aşan satış rakamına ulaştı. Bu başarısını artırmak isteyen Citroën, Ami’ye yeni bir versiyon ekledi: Citroën My Ami Buggy. Şimdi bu araç ağustos ayında Türkiye’ye geliyor.

Citroën My Ami Buggy, macera ruhuyla kullanıcılara hitap ediyor

Citroën My Ami Buggy, açık havada eğlenmek isteyenler için tasarlanmış bir ulaşım aracıdır. Citroën mühendisleri, elektrikli ve kullanımı kolay bir araç arayanlar için benzersiz bir konsept geliştirdi. kavram oldukça basit ama çok işlevsel.

Citroën My Ami Buggy, sahilde veya doğada pratik bir eğlence aracı olarak tasarlandı. Panoramik tavan, aydınlık ve ferah bir iç mekan sağlarken, kapıların olmaması ferahlığa katkıda bulunuyor. İçten yanmalı motorlara kıyasla elektrik güç aktarım sistemi Emisyonsuz sürüş ile çevre dostu bir araçtır.

Citroën My Ami Buggy, güçlü bir karaktere sahip maceracı bir araç olarak öne çıkıyor. Yeni haki yeşil rengi, siyah koruyucu aksesuarları ve parlak sarı süslemeleri ile göz alıcı bir görünüme sahiptir. Ayrıca menteşeli metal borulara sahip kapısız bir yapıya ve yumuşak gri kumaş çatılı bir açılır yapıya sahiptir. Yüzde 100 elektrikli olan bu araç, Tek şarjla 75 kilometre menzil sunuyor.ve ağustos ayında Türkiye’de yollara çıkacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu